30 – 31 жовтня 2014 р. завідувач кафедри педагогіки та психології проф. Л. Г. Кайдалова взяла участь у науково-практичній конференції «Стратегічні аспекти розвитку освіти в умовах інтеграції України в Європейський освітній простір»

Одним із організаторів якої разом з Міністерством внутрішніх справ України, Національною академією Національної гвардії України, Харківським національним економічним університетом ім. С. Кузнеця, Харківським національним педагогічним університетом ім. Г. С. Сковороди, Харківською обласною громадською організацією «Культура Здоров’я» став Національний фармацевтичний університет.

30-31.10.2014 «Стратегические аспекты развития образования в условиях интеграции Украины в Европейское образовательное пространство»фото 1Проф. Л. Г. Кайдалова стала керівником секційного засідання «Новітні засоби навчання та виховання: проблеми впровадження та стандартизації», а також виступила з доповідю «Тайм-менеджмент викладача».