30 березня 2021 р. у НФаУ розпочав роботу профорієнтаційний табір «Pharm-Camp 2021»

#НФаУ_start

Вже традиційно, під час шкільних канікул, у НФаУ працює профорієнтаційний табір «Pharm-Camp».

Цей унікальний проєкт для учнів 7-11 класів, який допомагає школярам в подальшому визначитися з вибором майбутньої професії і поринути в цікавий та різноманітний світ хіміків, технологів, організаторів роботи фармацевтичної галузі.

Наразі табір працює в онлайн, на базі платформи Zoom.

Учасники в прямому ефірі поспілкувалися з провідними викладачами університету та прослухали онлайн-лекції кафедр:

• Хімія – яскраво, цікаво, пізнавально! (кафедра фармацевтичної хімії)
  • Цікава органічна хімія (кафедра органічної хімії)
  • Маркетинг: завжди на крок попереду (кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу)
  • Сучасна лабораторна діагностика (кафедра клінічної лабораторної діагностики)
  • Еволюція розвитку лікарських форм: від давнини до сьогодення (кафедра технології ліків)
  • Чарівний гарбуз (кафедра хімії природних сполук і нутриціології)
  • Все про харчові добавки (кафедра хімії природних сполук і нутриціології)
  • Аналітична токсикологія на сторожі здоров’я і закону (кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології)
  • Вплив нецензурної лексики (лихослів’я) на здоров’я молоді (кафедра нормальної та патологічної фізіології)
  • Я обираю здоров’я, успіх, життя! (кафедра нормальної та патологічної фізіології)
  • Як створюють ліки (кафедра фармакології та фармакотерапії)
  • Колоїдна хімія навколо нас (кафедра неорганічної та фізичної хімії)
  • Траволікування: минуле і сучасне (кафедра ботаніки)
  • Аптека – прорив у майбутнє! (кафедра організації та економіки фармації)
  • Чи так безпечні вейпи? (кафедра фармакології та фармакотерапії)
  • Шоколадо- та каваманія (кафедра фармакології та фармакотерапії)
  • Напрямки застосування біотехнології. Характеристика об’єктів біотехнології (кафедра біотехнології)
  • The Main Classes of Inorganic Compounds. Nomenclature (кафедра неорганічної та фізичної хімії)
  • Вітаміни для людини (кафедра біологічної хімії)
  • Природна аптека (кафедра ботаніки)
  • Несолодке життя при цукровому діабеті (кафедра нормальної та патологічної фізіології)

Онлайн-табір «Pharm-Camp 2021» продовжує свою роботу і попереду учасників чекають цікаві онлайн-лекції. З програмою заходу ви маєте можливість ознайомитися за посиланням.