30 березня 2018 р. на кафедрі клінічної лабораторної діагностики НФаУ відбувся профорієнтаційний захід для учнів Харківської гімназії № 116 та СОШ №54 м. Харкова

Захід відбувся в рамках «PHARM CAMP» – 2018. Під час зустрічі школярам було надано інформацію про клінічну лабораторну діагностику, клінічну генетику, клінічну біохімію. Учні дуже зацікавились інформацією про клінічну генетику. Завідувач кафедри Єрьоменко Р.Ф., доц. Ковальова В.І. та доц. Карабут Л.В. разом із співробітниками приймальної комісії провели екскурсію кафедрою та відповіли на питання учнів. Доц. Ковальова В.І. ознайомила слухачів із напрямами клінічної генетики. Учням продемонстровано препарати хромосом. Всіх присутніх було запрошено на Ярмарок вакансій НФаУ – 2018, який відбудеться 14 квітня.