30 грудня 2020 р. відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XХІІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини — кращі імена»

Захід відкрив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков, який привітав усіх присутніх та вручив нагороди переможцям.

В обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» 2019/2020 р. взяли участь 160 науково-педагогічних працівників із 30 закладів вищої освіти за різними номінаціями.

Серед представників Національного фармацевтичного університету також є переможці, а саме:

Георгіянц Вікторія Акопівна, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії стала переможцем в номінації «Завідувач кафедри».

Власов Сергій Віталійович, доктор фармацевтичних наук, професор, доцент кафедри органічної хімії став переможцем в номінації «Викладач фундаментальних дисциплін».

Вітаємо переможців!