30 травня 2019 р. на базі Коледжу НФаУ відбувся XІХ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «PANACEA–2019»

Історія конкурсу почалася у 2000 році. Вже дев’ятий раз коледж Національного фармацевтичного університету приймає учасників. У конкурсі традиційно беруть участь вітчизняні училища та коледжі – фармацевтичні та медичні, в яких здійснюється підготовка за фармацевтичним напрямом.

На відкритті учасників змагань привітали:

• Алла Анатоліївна Котвіцька, ректор Національного фармацевтичного університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор.
  • Катерина Віталіївна Балабанова, директор Державної установи «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України», кандидат медичних наук, доцент
  • Тіна Сулейманівна Прокопенко, директор Коледжу Національно-го фармацевтичного університету, заслужений працівник фармації України, кандидат фармацевтичних наук, доцент
  • Андрій Леонідович Загайко, голова журі, проректор з науково-педагогічної (інноваційної та науково-дослідної) роботи Національного фармацевтичного університету, професор

Учасниками конкурсу стали 17 представників медичних та фармацевтичних закладів освіти:

1. ВКНЗ «Шосткінське медичне училище» Сумської обласної ради
  2. ВНЗ Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж»
  3. Вінницький медичний коледж імені академіка Д.К. Заболотного
  4. Коледж Буковинського державного медичного університету
  5. Коледж Національного фармацевтичного університету
  6. Коломийський медичний коледж імені Івана Франка
  7. КВНЗ «Ковельський медичний коледж»
  8. КВНЗ «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» ЖОР
  9. КВНЗ «Криворізький медичний коледж» ДОР
  10. КЗ «Одеське обласне базове медичне училище»
  11. Миколаївський базовий медичний коледж
  12. Рівненський державний базовий медичний коледж
  13. Слов’янський хіміко-механічний технікум
  14. ТзОВ Медичний коледж «Монада»
  15. Хмельницький базовий медичний коледж
  16. Чортківський базовий державний медичний коледж
  17. Шепетівське медичне училище

Переможцями інтелектуального марафону стали:

I місце – МАКАРЕНКО Яна Вікторівна – Коледж Національного фармацевтичного університету.

II місце – ГУБЕНЯ Світлана Сергіївна – КЗВО «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради.

III місце – МЕДВЕДЄВА Олександра Валеріївна – КЗВО «Криворізький медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради.

Більше фото в альбомі

Фото: Софія Свистун, Анастасія Даниленко