На базі НФаУ 30 жовтня 2014 року був проведений І (вузівський) етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У конкурсі взяли участь 33 студенти, серед яких відзначилися:

І місце – Зудова Євгенія Юріївна (І курс, фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», гр. Ф-21), викладач — доц. Пац Любов Іванівна.

ІІ місце – Веремієнко Олена Михайлівна (І курс, фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», гр. Ф-15), викладач — ст. викл. Берестова Алла Анатоліївна.

Ш місце – Бабченко Анастасія Андріївна (І курс, факультет, спеціальність, гр. 4), викладач — доц.  Лисенко Наталя Олександрівна, а також Мозгова Тетяна (І курс, факультет, спеціальність, гр. 12), викладач — Тимченко Антоніна Олександрівна .

Відповідальні за проведення конкурсу – доц. Лисенко Н.О., ст. викл. Берестова, доц. Тєлєжкіна О.О., доц. Тимченко А.О., викл. Сальтевська Т.В., доц. Пац Л.І.

30.10.2014 ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика фото 2

30.10.2014 ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика фото 1