31 серпня 2016 р. у НФаУ відбулася урочиста церемонія посвяти в першокурсники

Від імені двохтисячного колективу співробітників та більш ніж 17,5 тисяч студентів НФаУ привітати нинішніх першокурсників прийшли т.в.о. начальник Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Г.М. Сіроштан Г.М., ректорська та Вчена ради університету у повному складі. Розділити радість свята на урочистості завітали батьки та друзі першокурсників.

Всі разом вони відкрили чергову сторінку відтепер вже спільної історії – історії НФаУ. Багатонаціональна дружна студентська родина НФаУ поповнилася майбутніми фахівцями з аптечної справи, інженерами, біотехнологами, провізорами-косметологами, лаборантами, клінічними провізорами, економістами, менеджерами, логістами, спеціалістами із контролю якості. Саме для них прозвучали найтепліші побажання і привітання від почесних гостей, ректора, деканів.

[uptolike]