31 січня 2023 р. відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»

31 січня 2023 року проректор з науково-педагогічної роботи проф. Інна Владимирова та представники академічної спільноти університету взяли участь у засіданні круглого столу «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції», який організовано Офісом підтримки вченого.

На заході були обговорені питання досвіду застосування в закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур для організації та виконання наукових досліджень, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливостей цифровізації науково-освітньої діяльності.

Спікерами заходами були Григорій Мозолевич, керівник Експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору МОН України; Андрій Василенко, представник від Amazon AWS; Євген Преображенський, виконавчий директор Асоціації УРАН, національної мережі для науки та освіти України; Давід Дібук, менеджер із обслуговування закладів освіти в регіоні центральної та східної Європи; Денис Гриньов, керівник EPAM University in Ukraine; Михайло Хижняк та Андрій Костромицький – менеджери компанії EPAM; Девід Хеінс, директор проєкту OCRE; Олександр Березко, Президент Eurodoc, консультант Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, кандидат технічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Дякуємо спікерам та організаторам заходу за цікаву інформацію,  інноваційність у підходах до обговорення теоретичних та практичних питань цифрової трансформації наукової діяльності у закладах вищої освіти.