31 травня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради Національного фармацевтичного університету

Відзначення науковців НФаУ з нагоди Дня науки в Україні

31 травня 2023 р. відбулося засідання Вченої ради НФаУ – за участі почесних гостей – представників Харківської обласної ради та Харківської міської ради.

Приємною подією стала церемонія нагородження співробітників НФаУ за сумлінну і ефективну працю, високу якість роботи, значні досягнення, а також з нагоди Дня науки в Україні.

Почесні грамоти Харківської обласної ради та подяки Голови Харківської обласної ради науковцям НФаУ вручила Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вона привітала наукову спільноту з професійним днем, висловила вдячність за натхненну роботу та побажала подальших досягнень.

Науковці НФаУ були також відзначені почесними грамотами Харківської Міської Радиа, почесними грамотами Виконавчого комітету Харківської міської ради та подяками Голови Харківської міської ради. Їх вручив Харківський міський голова Ігор Терехов. Він відзначив внесок науковців НФаУ у розвиток науки Харкова та побажав якнайшвидшого повернення студентства в аудиторії, а також впевненості у завтрашньому дні.
Маємо слушну нагоду висловити щиру вдячність від колективу НФаУ керівникам області та міста за увагу і підтримку науково-освітянської спільноти, за гідний приклад особистої мужності і відданого служіння на благо України і міста-героя Харкова.

У ході роботи Вченої ради були розглянуті питання відповідно до порядку денного.

В.о. ректора НФаУ професор Алла Котвіцька доповіла про питання, що стосуються завершення 2022/2023 н.р. та планування роботи Національного фармацевтичного університету на 2023/2024 н.р.
Проректор ЗВО з НПР професор Інна Владимирова доповіла про підготовку освітніх програм Національного фармацевтичного університету до акредитації.

Також на засіданні обговорювалися поточні питання з різних аспектів діяльності університету.
 Дякуємо членам Вченої ради за активну позицію та плідну атмосферу співпраці. Це чергове підтвердження, що НФаУ – велика університетська родина, де є розуміння і підтримка, є бажання і потенціал для розвитку та втілення стратегічних планів на майбутнє.