31 жовтня 2016 р. на кафедрі українознавства та латинської мови відбувся І (вузівський) тур VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Конкурс започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. У конкурсі узяли участь 36 студентів, що навчаються на 1-му та 2-му курсі фармацевтичних факультетів, факультеті промислової фармації та медико-фармацевтичному факультеті.

Переможці презентуватимуть НФаУ, змагаючись із студентами інших ВНЗ Харківщини, а також будуть нагородженні почесними грамотами та цінними подарунками.

Щиро вітаємо переможців!

І місце – Кисельова К. Є., 1-Ф-1, 145,5 балів.

ІІ місце – Дудак Є. О., 1-Ф-2, 129 балів.

ІІІ місце – Миргородська Г. В. 1-ТФП-2, 120,5 балів.