5 травня 2016 р. у Науковій бібліотеці було проведено захід «Збережемо пам’ять про подвиг»

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня перемоги (9 травня) Науковою бібліотекою для студентів та співробітників було проведено  захід «Збережемо пам’ять про подвиг».

Підростаюче покоління мало знає про тих, хто ціною власного життя відстояв свободу нашої Батьківщини, хто врятував Європу від фашистського поневолення. Мета уроку пам’яті – зберегти спогади про ту страшну війну та віддати данину глибокої поваги героїзму і самовідданості захисників Вітчизни.

Присутні на заході дізналися про події Другої світової війни та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Студенти прослухали уривки зі спогадів фронтовика Мазаєва В.П. «Роздуми про минуле…», який понад 25 років працював на кафедрі суспільних наук нашого університету.

До заходу співробітники бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку «Шляхами мужності та слави» і фотовиставку «Шануймо живих, пам’ятаймо загиблих».

1 urjk pamrti 5 05 2016 2 urok pamrti 5 05 2016 0 3 urok pamrti 5 05 2016

[uptolike]