8 листопада 2016 р. Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка відзначив 145-річний ювілей

На урочистості до навчального закладу завітали випускники різних років, громадськість, представники підприємств та установ міста, нинішні учні, батьки.

До ювілею ліцею відкрили виставку дитячих творчих робіт «Моя школа». Гостям були запропоновані екскурсії до музейного комплексу ліцею, відвідування картинної галереї, новоствореної зали природи та екології, святковий концерт за участю юних талантів навчального закладу.

Випускниця Зміївського ліцею №1, нині перший проректор НФаУ, заслужений діяч науки і техніки України, професор А.А. Котвіцька також відвідала свято. Алла Анатоліївна звернулася до своїх вчителів зі словами вдячності за ґрунтовні знання, які вони дають своїм учням, за виховання сучасних, вмотивованих, самодостатніх особистостей.

На знак поваги та вдячності А.А. Котвіцька презентувала педагогічному і учнівському співтовариству прапор ліцею як уособлення єдності колективу. Прапор, символ гідності й честі, доповнив набір шкільної атрибутики Зміївського ліцею №1.

По завершенні урочистостей Зміївський ліцей №1 ім. З.К. Слюсаренка та Національний фармацевтичний університет підписали угоду про співробітництво.

[uptolike]