9 лютого 2016 р. для представників студентського парламенту НФаУ відбувся тренінг особистісного росту «Лідером не народжуються, а стають»

Хто такий лідер? Чим він відрізняється від керівника? Як стати лідером? Відповіді на ці та інші питання намагались знайти учасники тренінгу: «Лідером не народжуються, а стають». Тренінг проводила кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії НФаУ Пляка Любов Володимирівна.

Учасники заходу зрозуміли, що бути лідером – це і радість, і вантаж відповідальності. Це чіткість і цілеспрямованість, це інтелект, впевненість у собі, харизматичність і сила волі, вміння  вести за собою і вимагати від себе.

Протягом тренінгу учасники отримали можливість виявити в собі лідерські якості, навчилися відстоювати свою позицію; опанували мистецтвом працювати самостійно та в команді; навчилися оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

На завершення тренінгу його учасники зійшлись на думці, що бути лідером – означає навчитися бути ним, адже лідерами не народжуються, а стають в процесі своєї діяльності.

Тренінг 9 лютого 2016 р (1) Тренінг 9 лютого 2016 р (2) Тренінг 9 лютого 2016 р

Print Friendly, PDF & Email