Архів 2016

V Науково-практична конференція  з міжнародною участю «ПРІОРИТЕТИ ФАРМАЦІЇ ТА СТОМАТОЛОГІЇ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ», присвячена 25-річчю Незалежності Республіки Казахстан на базі  Казахського Національного Медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова (м. Алмати).

Информационное сообщение

Information message

 

22-24 вересня 2016 р. відбудеться 11-й Центральноєвропейський симпозіум з фармацевтичних технологій (CESPT 2016), м. Белград, Сербія. Організатори: Фармацевтичний факультет Белградського університету за  підтримки Європейської федерації фармацевтичних наук (EUFEPS) та ін. регіональних фармацевтичних асоціацій та суспільств. Ключова мета серії симпозіумів CESPT – об’єднання провідних дослідників з академічних організацій, промислових кіл та регуліруючих органів з усієї Європи та сприяння інтелектуальному обміну між членами міжнародної фармацевтичної спільноти. Традиційно, CESPT 2016 надасть учасникам унікальну платформу для обміну думками з приводу наукових, промислових та регуляторних аспектів фармацевтичної технології, надасть можливість особистого спілкування з членами фармспільноти та дізнатись про передові наукові дослідження та практики.

Додаткова інформація про CESPT 2016: http://www.cespt2016.org/

Організаційна команда CESPT 2016

Д-р Djordje Medarevic

E-mail: djordje.medarevic@pharmacy.bg.ac.rs

fb6db41f-ae23-44cd-9d85-37a224ec48d028 серпня – 1 вересня 2016 року щорічний Конгрес Міжнародної фармацевтичної федерації (FIP) буде проведено в Буенос-Айресі, Аргентина.

“Скорочення глобального тягаря хвороб” є темою 76-го Всесвітнього конгресу фармації та фармацевтичних наук.

Сьогодні фармація – це не тільки лікування, але й профілактика захворювань та зміцнення здоров’я. Вам буде що вибрати з більш, ніж 250 годин сесій конгресу.

Реєстрація відкрита!

 

Наша поштова адреса:

International Pharmaceutical Federation FIP

Andries Bickerweg 5

Den Haag, 2517JP

Netherlands

http://www.fip.org/buenosaires2016/

 

Print Friendly, PDF & Email