Фармацевтична хімія

Фармацевтична галузь України динамічно розвивається, наближаючись до міжнародних та європейських стандартів.

Робота в сучасних наукових лабораторіях з розробки та контролю якості лікарських засобів потребує висококваліфікованих фахівців, які володіють комплексними знаннями та навичками щодо забезпечення якості ліків – методами фармацевтичного аналізу, здатні проводити цілеспрямований синтез біологічно-активних речовин, встановлювати їх структуру, здійснювати стандартизацію фармацевтичної продукції, фармацевтичну розробку та валідацію аналітичних методик, контроль якості лікарських засобів сучасними фізико-хімічними методами з метою забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.

Освітня програма «Фармацевтична хімія» спрямована саме на надання поглиблених знань та спеціальних навичок, що дозволять не тільки працювати в аптеці завдяки класичній фармацевтичній освіті, але й мати можливість долучитись до вирішення складних наукових завдань під час фармацевтичної розробки та виробництва. Крім аптек, фармацевтичних фірм, оптових аптечних складів (баз), на вас з нетерпінням чекатимуть фармацевтичні підприємства, лабораторії з контролю якості лікарських засобів, аналітичні лабораторії фармацевтичних підприємств та центрів сертифікації фармацевтичної продукції, бюро судово-медичної експертизи, комітети з наркоконтролю, експерти митної служби контролю.

Провізор з поглибленими хімічними знаннями та сучасними навичками у розробці та контролі якості лікарських засобів має неосяжні перспективи для реалізації своїх прагнень та саморозвитку. Професії провізора, провізора-аналітика та хіміка-дослідника є не тільки цікавими та затребуваними, але й високооплачуваними.

Print Friendly, PDF & Email