Фотогалерея психологічної служби НФаУ


29 листопада 2021 року для першокурсників фахового коледжу НФаУ проведено семінар «Булінг, мобінг, харасмент: пізнати та попередити».

У фаховому коледжі НФаУ практичний психолог вищої категорії Любов Пляка провела семінар на тему «Булінг, мобінг, харасмент: пізнати та попередити» для здобувачів першого курсу 10 групи спеціальності «Фармація». Метою зустрічі було ознайомлення першокурсників з поняттями «булінг», «мобінг», «харасмент» та системою дій при виникненні негативних явищ у студентському середовищі.

 


У жовтні 2021 року на кафедрі заводської технології ліків для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація»  було проведено цикл лекцій «Світ моїх емоцій»

Організаторами зустрічі здобувачів освіти з практичним психологом виступили куратори кафедри заводської технології ліків: доц. Криклива І.О., доц. Гербіна Н.А., доц. Ковалевська І.В.,  доц. Маслій Ю.С.,  доц. Сліпченко Г.Д.,  доц. Хохлова Л.М.

Мета лекції: розвиток емоційної компетентності здобувачів освіти, пізнання самих себе через емоції.

У доступному та зрозумілому форматі практичний психолог доц. Любов Пляка розповіла здобувачам освіти про емоції та їх вплив на здоров’я людини. Під час лекції обговорювались принципи емоційного перезавантаження та відновлення, способи і прийоми емоційної саморегуляції.

 


27 вересня 2021 року відбулась зустріч психолога з першокурсниками фахового коледжу НФаУ

27 вересня 2021 року для першокурсників фахового коледжу НФаУ проведено лекцію-бесіду «Моя професія – моє майбутнє».

Практичний психолог Любов Пляка спілкувалася з першокурсниками про їх професійне майбутнє. Під час зустрічі здобувачі освіти переконалися, що успіху можна досягти, коли є улюблена справа, яка дозволяє реалізувати творчий потенціал людини. Тож правильний вибір професії – найважливіший крок до успішної кар’єри.


23 вересня 2021 року було проведено психологічний тренінг «Пізнай себе»

23 вересня  для здобувачів освіти першого курсу спеціальності «Маркетинг» відбувся психологічний тренінг «Пізнай себе», який провела практичний психолог, доцент, кандидат психологічних наук Любов Пляка.

Проведення психологічного тренінгу організувала куратор кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу доцент Ірина Бондарєва.

Метою тренінгу стала психологічна допомога  першокурсникам у самопізнанні, розвитку навичок самоаналізу та самовдосконалення.

Учасники тренінгу виконували вправи на пізнання самого себе, своєї я-концепції, опрацьовувались вправи спрямовані на формування критичного мислення, вироблення навичок саморефлексії тощо. Учасники отримали свій унікальний досвід, нові навички та знання про себе та оточуючих.

 


20 вересня 2021 року відбулась зустріч практичного психолога з першокурсниками на тему «Я- студент НФаУ»

Куратор першого курсу, викладач Н. Зелененко організувала зустріч здобувачів першого курсу ОП Фізична терапія, спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” Національного фармацевтичного університету з практичним психологом, доцентом, кандидатом психологічних наук Л. Плякою.

Мета зустрічі – психологічна допомога першокурсникам в адаптації до нового колективу, нових умов навчання та проживання. У ході зустрічі обговорювались проблемні питання, з якими найчастіше зустрічаються першокурсники, давались практичні професійні поради щодо їх вирішення. Першокурсникам було презентовано роботу практичного психолога, з якими питаннями і куди можна звернутися. Здобувачі вищої освіти брали активну участь в обговоренні та дякували за практичні поради.


Нагородження з нагоди ювілею Національного фармацевтичного університету

10 вересня 2021 року в рамках святкування 100-річного ювілею Національного фармацевтичного університету відбулося нагородження науково-педагогічних працівників.

Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди 100-річчя Національного фармацевтичного університету нагороджено доцента, кандидата психологічних наук, практичного психолога вищої категорії Любов Пляку.

 


09 квітня 2021 року відбувся семінар на тему “Почерк та особистість”

09 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти ОП Фізична терапія, спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” Національного фармацевтичного університету 1 курсу прийняли участь в семінарі на тему “Почерк та особистість”, що відбувся в онлайн режимі. Семінар провела практичний психолог вищої категорії, доцент, кандидат психологічних наук, Пляка Л.В.


3 червня березня 2021 р.для студентів 2 курсу спеціальності “Фізична терапія” проведено вебінар «Світ моїх емоцій»
З метою сприяння всебічному розвитку здобувачів освіти, формування емоційної компетентності та захисту психічного здоров’я під час навчання для студентів 2 курсу спеціальності «Фізична терапія» проведено вебінар «Світ моїх емоцій».

26 травня 2021 р. для співробітників Наукової бібліотеки НФаУ та викладачів Фахового коледжу НФаУ проведено семінар «Здоров`я – цінність нашого життя».

Захід було проведено з метою збереження здоров`я, підвищення психологічної культури, формування сприятливого освітнього середовища в університеті.


У квітні 2021 р. проведено цикл лекцій «Здоровий спосіб життя» для студентів 1 курсу фахового коледжу НФаУ 

Практичний психолог вищої категорії сектору психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу НФаУ «Психологічна служба» НМЛ ПФО МОЗ України доцент, к. психол. наук Любов Пляка надала здобувачам освіти інформацію про здоров’я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров’я.

Під час лекцій було наголошено, що під здоровим способом життя прийнято вважати фізичну і соціальну активність, збалансоване харчування, дотримання режиму дня, запобігання шкідливих звичок (куріння, алкоголь, наркотики), позитивне мислення. У результаті лекцій студенти усвідомили, що важливою складовою інтелектуального та професійного розвитку особистості є здоровий спосіб життя.


13 квітня 2021 р. доктора філософії НФаУ взяли участь у вебінарі «Стрес у моєму житті»

Метою вебінару було збагачення психологічної компетентності щодо питання «стресу», оволодіння антистресовими техніками, саморефлексії та самоаналізу, як необхідних складових гарного самопочуття, психологічного благополуччя та психічного здоров’я.

Практичний психолог вищої категорії, доцент, кандидат психологічний наук Любов Пляка ознайомила учасників вебінару з причинами виникнення «стрессу», методами його профілактики та подолання. Учасники заходу взяли участь у тренінгових вправах та переглянули слайди з даної тематики.


29 березня 2021 р. проведено лекцію на тему “Ароматерапія психічних станів” для студентів факультету фармацевтичних технологій і менеджменту 2 курсу ЕПб19 (3.10д) та 3 курсу ЕПб18 (4.Од) 

Мета лекції: сприяння всебіxному розвитку здобувачів освіти,  формування здорового способу життя та психологічної компетентності.

10 березня 2021 р. проведено вебінар «Інтернет буває небезпечним» для студентів 1 курсу 1 групи спеціальності ТПКЗ 

10 березня 2021 р. з метою формування професійної самосвідомості проведено лекцію-бесіду «Моя професія – моє майбутнє»для студентів 2 курсу спеціальності “Фізична терапія” 


У вересні-жовтні 2020 р. проведено цикл лекцій-бесід«Психологічне здоров’я в період пандемії COVІD-19» для здобувачів вищої освіти та викладачів  НФаУ 


18 вересня 2020 р. проведено семінар «Почерк та особистість» для студентів 3 курсу 7 групи спеціальності «Фармація»


10 вересня 2020 р. проведено семінар  “Моя професія – моє майбутнє” для студентів 1 курсу Фахового коледжу НФаУ


10 лютого 2020 р. зі  студентами 2 курсу коледжу НФаУ проведено годину спілкування на тему “Дружба – це найцінніший скарб”. Мета: викликати прагнення у здобувачів  освіти бути справжніми друзями, виховувати чесність, щирість.


У 2019-2020 н.р. (05 та 19 листопада 2019 р., 03 та 17 грудня 2019 р., 15 та 28 січня 2020 р.) Науково-методичною лабораторією з питань фармацевтичної освіти та сектором психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу НФаУ “Психологічна служба” було організовано психологічний тренінг “Емоційна компетентність як фактор успіху”.
Тренінг проводився згідно з планом-графіком, який було складено відповідно до заявок кафедр та підрозділів НФаУ на участь.
Мета заходу: формування емоційної компетентності, розвиток навичок рефлексії, усвідомлення та вираження власних емоцій і почуттів.
Під час тренінгу панувала атмосфера довіри та доброзичливості, що сприяла ефективній роботі викладачів.

З метою безпечного користування мережею Інтернет, розвитку  культури поведінки в Інтернеті для студентів НФаУ у 2019-2020 н.р. проведено цикл лекцій “Інтернет буває небезпечним”.


08.11.2019 р. на кафедрі неорганічної хімії для студентів 1 курсу 15 та 16 гр. проведено лекцію-бесіду “Моя професія – моє майбутнє”

26.09.2019 р. лекція-бесіда “Моя професія – моє майбутнє” для студентів 1 курсу КОЛЕДЖУ НФаУ


31.05.2019 р. лекція-бесіда “Світ моїх емоцій”


24.05.2019 р. для студентів  спеціальності “Економіка підприємства”    проведено тренінг “Професійний саморозвиток”


23.05.2019 р. Семінар  «Психологічний пресінг як вияв сучасності»


15.03.19 р. Семінар “Успіх як стиль життя”


22.03.2019 р лекція-бесіда “Ціннісні орієнтації та їх роль у житті людини”


6 березня 2019 р. на кафедроі менеджменту і адміністрування (завідувач кафедри проф. О.В. Козирєва) для студентів було проведено науково-популярну лекцію «Психологічний пресінг як вияв сучасності»


7 лютого 2019 р. для студентів 1 курсу Коледжу НФаУ проведено лекцію-бесіду  «Булінг, мобінг, харасмент: пізнати та попередити»


Книжкові виставки 

Print Friendly, PDF & Email