03-05 грудня 2021 р. студенти НФаУ взяли участь у  конгресі «Української Студентської Ліги»

Голова студентського самоврядування  Іван Капріор та голова міжнародного відділу Поліна Мірошніченко взяли участь у конгресі ГС «Українська Студентська Ліга», який проходив у місті Львів.

Метою заходу було знайомство всіх членів  «Української Студентської Ліги» між собою, відвідування освітніх лекцій та оволодіння новими soft skills, напрацювання вектора подальшого розвитку організаціїтощо.
Конгрес відбувався у трьох локаціях:
– 03.12 – Велика сесійна зала Львівської обласної ради
– 04.12 – Велика сесійна зала Львівської міської ради
– 05.12 – Актова зала Львівського національного університету імені І. Франка.
Були проведені дискусії з членами Комітету освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, народними депутатами та з представниками бізнесу.
На конгресі були прийняті такі документи:
– Резолюція щодо Закону 6313 про внесення змін до Закону «Про вищу освіту»
– Резолюція щодо скасування ЕДКІ.
Студенти мали можливість поспілкуватися з Львівським міським головою Андрієм Садовим та з народними депутатами Наталєю Піпою, Ростиславом Павленком, Сергієм Колебошиним.
Наприкінці другого дня учасники мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці, потанцювати та приємно провести час.