04 листопада 2021 року відбулась нарада відповідальних за виховну роботу кафедр

Нарада відповідальних за виховну роботу кафедр організована за ініціативи помічника ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольги Назарко.

Під час наради Ольга Назарко ознайомила відповідальних за виховну роботу кафедр з результатами опитування студентів щодо оцінки роботи кураторів та привітали переможців рейтингу за показником “Виховна робота”.

Помічник ректора надала рекомендації щодо планування організаційно-виховної роботи кафедри. Висвітлено пріоритети, стратегічні і тактичні завдання 2021/2022 н.р. та розглянуті наступні поточні питання: інформацію щодо проєкту “без бар’єрів”, про Всеукраїнську кампанію “16 днів проти насильства”, ознайомлено учасників наради з Всеукраїнською конкурсною програмою “Кращий студент України”.

Під час свої доповіді пані доповідач ознайомила присутніх з роботою культурного центру  та спортивних секцій НФаУ.

Окрім цього, надано оновлену форму звіту відповідальних за виховну роботу кафедр за 2021/2022 н.р.