09-11 вересня 2020 р. співробітники НФаУ взяли участь у віртуальній частині XXVI International Symposium on Medicinal Chemistry

Організоватор – Європейська фелерація медичної хімії.

Завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, д.фарм.н., проф. Георгіянц В.А. та докторант кафедри фармацевтичної хімії, асистент кафедри ботаніки, к.фарм.н. Михайленко О.О. взяли участь у роботі Virtual Conference EFMC-ISMC & EFMC-YMCS (Young Medicinal Chemists’ Symposium), де представили постерну презентацію «Anti-allergic activity of various natural product samples from Ukraine», яку виконано у рамках грантової програми International Cooperation Add-on Project (MAGIC), 108WFDG310121. Учасниками є Graduate Institute of Natural Products, Chang Gung University; College of Human Ecology (Taoyuan 33302, Taйвань) та Pharmaceutical Biology Department,  German University in Cairo (New Cairo City, Єгипет), а також кафедри фармацевтичної хімії та ботаніки, Національного фармацевтичного університету (Україна).

Усього було представлено 210 постерів, переважно європейських вчених, а також наукові роботи з університетів Японії, Північної Африки, США, Бразилії, Мексики, Канади, Австралії. Україна була представлена 5 роботами. Крім НФаУ, свої дослідження презентували науковці Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України, Національного університету «Львівська політехніка», Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, Enamine Ltd.