20 листопада 2021 р. студенти НФаУ взяли участь у II форумі молодіжних ініціатив: Студентські Ради

20 листопада голова студентського самоврядування НФаУ Іван Капріор та голова міжнародного сектора Поліна Мірошніченко взяли участь у II форумі молодіжних ініціатив: Студентські Ради (м. Киів).

Метою форуму було напрацювання та обговорення політики розвитку органів студентського самоврядування та механізми спільної взаємодії, визначення стратегії розвитку на подальші роки .

Відбувся обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку органів студентського самоврядування .

Під час форуму відбулися панельні дискусії за темами:

– Закон України «Про вищу освіту»: правове поле діяльності та фінансування органів студентського самоврядування закладів вищої освіти;

– Роль органів студентського самоврядування у формуванні та розвитку молодіжної політики України.

Усі учасники були об’єднані у чотири фокус-групи, де під час тренінгу розглядалися такі питання студентських рад:

– правова діяльність;

– організаційна робота;

– вектори співробітництва;

– ресурсна база органів студентського самоврядування.

Учасники форуму здобули важливі знання для покращення роботи студентського самоврядування.