20 травня 2022 р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ»

20 травня 2022 р. кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету була проведена ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ».

Участь у заході прийняли близько 500 науковців та освітян, здобувачів вищої освіти та молодих науковців України та зарубіжжя, представників вітчизняних біотехнологічних підприємств різних галузей.

Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:

• Фармацевтична та медична біотехнологія, перспективні біологічно активні речовини
  • Харчова біотехнологія, продукти здорового харчування
  • Екологічна біотехнологія, природоохоронні технології
  • Біотехнологія у рослинництві, тваринництві та ветеринарії
  • Розробка, виробництво, забезпечення та контроль якості лікарських засобів
  • Мікробіологічні дослідження на етапах розробки, виробництва та контролі якості харчових продуктів, ветеринарних та лікарських препаратів
  • Теорія та практика підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».

Досягнення науковців та практиків у різних галузях біотехнології відображені у понад 130 тез учасників конференції та представлені у 13 доповідях.