21-22 квітня 2022 р. відбулася науково-практична internet-конференція «Сучасні тенденції, спрямовані на збереження здоров’я людини»

21-22 квітня відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції, спрямовані на збереження здоров’я людини», присвячена пам’яті професора О.В. Пєшкової.

✅Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації та здоров’я).
Захід відбувся під патронатом ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Котвіцької.

✅Конференція об’єднала фахівців за напрямами:
✔️ Актуальні питання фізичної терапії, ерготерапії.
✔️Сучасні освітні здоров’язберігаючі технології.
✔️Медико-біологічні основи здорового способу життя.
✔️Загальнолюдські цінності в контексті фізичного виховання і здорового способу життя.
✔️Психолого-педагогічні аспекти формування здорового способу життя.
✔️Спорт як складова активізації здорового способу життя студентської молоді.

🧑🏻‍💼До роботи конференції долучилися 69 учасників-представників освітніх та наукових установ: Національного фармацевтичного університету та Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, а також Харківського національного медичного університету, Харківського Міжнародного медичного університету, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської державної академії фізичної культури.
До участі у конференції з доповідями були залучені стейкхолдери-роботодавці Медичного центру фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО»; Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради Обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ», ДУ ІНПН НАМН України, центр «FIZIO», Студії реабілітації «Inspira», Медичного центру «Da-vinci Clinic», Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, «НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ КОМПАНІЇ Йодіс», Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», ДЗ «Луганський Національний університет імені Тараса Шевченка», Луганського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

У роботі конференції взяли участь закордонні учасники зі Словенії, Ново Место, Міжнародна академія S.P.E.K.T.R; Ново Место, Римські Терми, Римске Топліце, Словенія; Узбекістан, Bukhara, Bukhara state medical institute.

✅За матеріалами конференції видано збірник статей (збірник матеріалів конференції).