25 лютого 2021 р. відбулася зустріч із аспірантами 4 курсу

25 лютого відбулася зустріч аспірантів 4 курсу (державне замовлення, форма навчання – денна, вечірня) з проректором з НПР, проф. Інною Владимировою, за участі завідувачки відділу аспірантури Карини Голубцової.

Інна ВЛАДИМИРОВА заслухала звіти аспірантів про стан виконання дисертаційних досліджень станом на 01.02.2021 року.

Проблемні питання, що виникли під час виконання наукової роботи, були обговорені індивідуально з кожним аспірантом, особлива увага приділена питанню своєчасного захисту дисертаційної роботи у встановлені терміни й особистій відповідальності за несвоєчасне виконання дисертаційної роботи.

Крім того, на зустрічі були обговорені наукові та урочисті заходи, що заплановані університетом на 2021 рік – XXVII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвячена 150-річчю з дня народження М.О. Валяшка (18-19 березня 2021 р.), 100-річчя Національного фармацевтичного університету (10 вересня 2021 р.) та IX Національний з’їзд фармацевтів України (23-24 вересня 2021 р.).