26-29 жовтня 2021 р. у НФаУ працював профорієнтаційний табір «Pharm Camp»

У дні осінніх шкільних канікул традиційно розпочав роботу Pharm camp-осінь 2021.

Національний фармацевтичний університет гостинно запросив до своїх навчальних корпусів учнів 7-11 класів закладів середньої освіти м. Харкова та Харківського району.

26 та 27 жовтня гостей приймали хімічний та технологічний корпуси (вул. Валентинівська, 4). Університет відвідали 175 учнів приватного ліцею «Лествіца», ХЗОШ № 164, ХЗОШ № 114, ХСШ № 73.

28 жовтня гостей приймали кафедри медико-біологічного корпусу (вул. Куликівська, 12): нормальної та патологічної фізіології; мікробіології; вірусології та імунології. Їх відвідали 20 учнів із гімназії № 116, гімназії № 43.

29 жовтня 17 учнів Покотилівського ліцею «Промінь» відвідали гуманітарний корпус НФаУ (вул. О. Невського, 18). Із ними працювали кафедри ветеринарної медицини та фармації; управління, економіки та забезпечення якості у фармації.

Затребуваними виявилися заняття та екскурсії на кафедрах аналітичної хімії та аналітичної токсикології; фармацевтичної хімії; медичної хімії; неорганічної хімії; органічної хімії; хімії природних сполук та нутриціології; організації та економіки фармації; технологій фармацевтичних препаратів; аптечної технології ліків; товарознавства; нормальної та патологічної фізіології; мікробіології, вірусології та імунології; управління, економіки та забезпечення якості у фармації; ветеринарної медицини та фармації.

Учнівську аудиторію забезпечили кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу; організації та економіки фармації; заводської технології ліків; ветеринарної медицини та фармації.

Для учнівської молоді Музей історії НФаУ провів 7 екскурсій.