26-30 вересня 2022 р. представники НФаУ взяли участь у Міжнародному тижні Литовського університету медичних наук

З 26 по 30 вересня 2022 року доцент кафедри фармацевтичної хімії Ганна Северіна та завідувач навчально-дослідної частини університету Галина Григорів взяли участь у Міжнародному тижні Литовського університету медичних наук в місті Каунас, Литовська республіка.

Тиждень призначений для представників університетів-партнерів задля вдосконалення аспектів інтернаціоналізації та пошуку можливостей обміну досвідом та ідеями у даній сфері. У ньому взяли участь представники ЗВО України, Литовської республіки, Латвійської республіки, Республіки Молдова, Республіки Албанії. Учасники:

• Познайомились з офісом Erasmus+ Литовського університету медичних наук та особливостями його роботи.
  • Відвідали корпуси Литовського університету медичних наук, кафедри та наукові лабораторії, дізналися про принципи організації навчання у періоди до та під час пандемії COVID-19.
  • Обговорили досвід у сфері інтернаціоналізації та навчання іноземних громадян, їх набору, вступних випробувань та психологічної підтримки упродовж навчання та перебування в Литовській республіці.

Було встановлено можливості задля подальшої співпраці у сфері навчання та науки з університетами Литовської республіки, Латвійської республіки, Республіки Молдова, Республіки Албанії та України.

Відрядження відбулося за міжнародною програмою академічних обмінів Erasmus+ відповідно до угоди НФаУ та Литовського університету медичних наук.