3 червня 2022 р. відбувся 11-й Міжнародний Фармацевтичний форум «Аптеки світу – 2022. Українські аптеки військового часу»

3 червня 2022 року директор Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, професор Лариса Галій прийняла участь у  11-й Міжнародному Фармацевтичному форумі «Аптеки світу – 2022. Українські аптеки військового часу», присвячений актуальним питанням діяльності фармацевтичних організації під час війни.

Захід проводився у місті Києві та передбачав оффлайн та онлайн формати.

У доповіді «Робота ІПКСФ під час воєнного стану», яка була представлена у дискусійній панелі «Фармацевтична освіта у нових реаліях», проф. Лариса Галій зазначила про наступне:

• ІПКСФ НФаУ працює у воєнний час у штатному режимі, з 14 березня навчальний процес повністю відновлено;
  • в інтернатурі, на базах стажування та кафедрах інституту, проходять навчання 653 інтерни;
  • 2512 слухачів (лікарів, фармацевтів, асистентів фармацевтів, клінічних фармацевтів та педагогів) підвищили свою кваліфікацію на різноманітних курсах;
  • щотижнево проводяться безкоштовні онлайн семінари на найактуальнішу тематику сьогодення (психоемоційні стани під час війни, викладання в умовах війни, антикризове управління, захист від хімічної зброї масового ураження тощо), загальна кількість учасників яких склала понад 1000 осіб.

Враховуючи певні труднощі із виготовленням паперових екземплярів документів про підвищення кваліфікації, Ларисою Галій було анонсовано ведення Електронного реєстру посвідчень та сертифікатів, які були видані ІПКСФ НФаУ під час війни.