31 серпня 2020 р. у НФаУ відбулося підведення підсумків п’ятого ювілейного Рейтингу НФаУ-2020

Урочисту церемонію нагородження переможців рейтингу діяльності кафедр та роботи науково-педагогічних працівників університету здійснила ректор, професор Алла КОТВІЦЬКА під час Вченої ради в режимі онлайн.

У Рейтингу НФаУ-2020 взяли участь 40 кафедр та 474 НПП.

Цього року у рейтингу кафедр вперше визначено спеціальну ювілейну номінацію «Олімп НФаУ». Перемогу вибороли кафедри, які показали найвищі результати та щорічно займали високі позиції у рейтингу НФаУ. Це кафедра фармакоекономіки (зав. каф. Яковлєва Л. В.), кафедра фармакотерапії (зав. каф. Кіреєв І. В.) та кафедра управління та економіки підприємства (зав. каф. Посилкіна О. В.).

У цілому, результати рейтингу виглядають так:

Абсолютний переможець – кафедра заводської технології ліків.

Топ-10 «Краща кафедра НФаУ»

1. Кафедра аптечної технології ліків

2. Кафедра менеджменту і адміністрування

3. Кафедра фармакогнозії

4. Кафедра фармацевтичної хімії

5. Кафедра технології ліків

6. Кафедра біотехнології

7. Кафедра організації та економіки фармації

8. Кафедра патологічної фізіології

9. Кафедра хімії природних сполук і нутриціології

10. Кафедра органічної хімії

Вітаємо переможців «Рейтингу 2020»!

Бажаємо й надалі прагнути першостей із таким же запалом і натхненням.