Академічна спільнота Національного фармацевтичного університету вітає із Днем освітянина!

🎉 Шановні колеги!

Фах вчителя – один із найбільш значущих для формування інтелектуального ресурсу суспільства. Учитель допомагає визначити й розкрити здібності молоді, пробуджує жагу до знань, захоплює бажанням знати і вміти, а викладач вищої школи дає старт у професію і закохує у неї!

У освітню сферу, яка позначена таким високим ступенем відповідальності, йдуть тільки за покликом серця!

Бажаємо усім освітянам допитливих учнів і студентів, міцного здоров’я, задоволення від щоденної роботи!

Нехай з вами залишаються шана і вдячність молоді та гордість за них!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька