День Харкова на Галичині

За ініціативи Національного фармацевтичного університету (ректор – професор Алла Котвіцька) та за підтримки Золочівськоі (Львівщина) міської ради (голова – Ігор Гриньків), відбувся День Харкова в Золочеві – «Крила Слобожанщини».

Затишного весіннього надвечір‘я 20 травня 2022 р. у гостинному кафе «Романтик» стартував інноваційний проєкт, покликаний об‘єднати гостей міста, тимчасово переміщених осіб, та мешканців громади м. Золочева з метою налагодження соціальних зв‘язків та підвищення комунікацій між українцями сходу та заходу у непростий час російсько-української війни.

Зустріч відбулася за участі духовного наставника отця Доменіка Налисника, секретаря Золочівської міської ради Олега Сидоровича, директора департаменту культури, депутатів міськоі ради.

Організаційний супровід заходу забезпечили Ольга Назарко, помічник ректора НФаУ з виховноі роботи, якості й сертифікаціі, та Леся Сембай, власниця кафе «Романтик», депутатка міської ради.

Гостей-харків‘ян, господарів-золочів‘ян, духовенство та представників влади гостинно зустрічали в кафе-барі «Романтик», де створено комфортні умови у конференц-залі та фуршетній залі.

Від імені голови Золочівської міської ради Ігоря Гриньківа передано книги та пам‘ятні сувеніри ректору НФаУ Аллі Котвіцькій та Науковій бібліотеці університету.

Тепло, по-родинному сприйняли учасники літературно-музичну композицію у виконанні курсантів військової академії Украіни, підготовленої під керівництвом полковника Сергія Волошина.
Красиві вірші, вірші-присвяти Харкову пролунали від непересічної особистості, золочів’янки Катерини Тихонової, авторки-виконавиці, волонтерки, громадського діяча.
Чуттєвим, щирим та сповненим милосердям і співчуттям був виступ поетеси-аматорки спільноти Матері в Молитві Галини Ніколаєвської.

Протягом вечора лунало високохудожне слово Ліни Костенко, музика, вірші молодих виконавців, відеороботи молодих кліпмейкерів-харків‘ян ….

Красивим подарунком для учасників свята став виступ творчого танцювального колективу «Первоцвіт» під керівництвом Юрія Сидоровича.

Емоційно, піднесено і натхненно пройшла автограф-сесія побажань на Прапорі України, де господарі закладу, офіцери, представники влади і духовенства написали сокровенні бажання МИРУ і ПЕРЕМОГИ!

І наостанок, чудово всеоб‘єднуюче, життєстверджуюче, пролунала наша «Ой, у лузі червона калина…»! А музичний супровід забезпечили полковник Сергій Волошин (баян), курсанти академії та всі учасники заходу.
НФаУ гостинно запросив учасників свята до університету та розвитку спільних проєктів.
Разом до ПЕРЕМОГИ!🇺🇦