ІЗ ЮВІЛЕЄМ, ПАНІ РЕКТОР!

Національний фармацевтичний університет має честь вітати з ювілеєм ректора –
АЛЛУ АНАТОЛІЇВНУ КОТВІЦЬКУ! Керівника, науковця, непересічну особистість, чарівну жінку!

Дорога Алло Анатоліівно, ми:
📌ЦІНУЄМО Вашу відданість професіі та фармаціі
📌ДЯКУЄМО за комфортні умови і широкі можливості, створені в університеті
📌ПИШАЄМОСЯ Вашими здобутками і результативністю процесів
📌ЗАХОПЛЮЄМОСЯ самоудосконаленням у розбудові власної траєкторії успіху
📌ПОВАЖАЄМО за цілеспрямованість, креативність та інноваційність проєктів
❤️ЛЮБИМО Вас за щирість, людяність і чарівну посмішку.

✅Дорога пані ректор! На Вашу каденцію випали надскладні випробування.
Кожен із нас пам’ятає невизначеність перших тижнів коронавірусної пандемії. Як здійснювати підготовку студентів? Як убезпечити їх і працівників? Два головні питання, на які нашаровувалася ціла низка інших, дотичних до них. Ви утримали ситуацію під контролем, реалізували сміливі й ефективні адміністративні ініціативи. Наш університет гідно провів онлайн державну атестацію, першим у системі медичних ЗВО здійснив повну вакцинацію працівників. Звучить легко та вміщається у одне речення. Але чого це вартувало Вам – знаєте лише Ви. Однак Ви зберегли колектив! Ми вдячні за це!

Сплинуло трохи часу – і новий виклик. Війна.
НФаУ разом з Україною, живе й працює у воєнному стані. І у цей надважкий час очолює наш колектив, ухвалює надскладні рішення жінка-ректор – Алла Анатоліївна Котвіцька.
Пані ректор, у воєнні часи не кожному чоловікові під силу мати Ваші витримку й силу духу.
Завдяки Вам відбулася повна безпечна евакуація студентів і забезпечений гарантований соціальний пакет для співробітників університету та надано тимчасове житло для університетських родин.

✅Дорога Алло Анатоліівно!
Ваш особистий ювілей є вінцем знаменних святкувань університету:
10-річчя кафедри соціальної фармації, фундатором якої Ви є;
20-річчя заснування Дня фармацевтичного працівника України;
150-річчя від дня народження засновника і першого ректора Миколи Валяшка;
100-річчя рідної Alma Mater, яким урочисто, потужно і зворушливо ми відкрили наступне сторіччя її літопису.

✅Ваш колектив – це МИ.
Знані науковці й амбітна молодь.
Темпераментні і спокійні, заповзятливі і розважливі, веселі і незворушні люди.
Різні, бо це абсолютно природно, і однакові, бо щиро любимо свій університет і свою роботу.

✅Сьогодні ми вітаємо Вас, наша дорога пані ректор, із ювілеєм!
Нехай буде Ваше життя сповненим емоціями та перспективами, і в ньому з’являються нові контури успіху!
Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашій родині!
Нехай завжди Вас оточують люди, з якими легко, які розуміють без зайвих слів, які готові йти разом із Вами та жити життям фармації!

Національний фармацевтичний університет –
це Ваше МІСЦЕ СИЛИ,