Команда НФаУ “IZI – фарм” у ХХІ сезоні КВК молодіжної ліги

08 жовтня 2021 року у Харківському Палаці студентів Національного технічного університету “ХПІ” розпочався ХХІ сезон КВК молодіжної ліги.

Від Національного фармацевтичного університету організовано Команду “IZI – фарм”, командиром якої став студент 2 курсу 9 групи фармацевтичного факультету Денис Карнаух.

До складу команди КВК долучились студенти 1 курсу, фармацевтичного факультету: Олександр Мекленбурцев, Валерія Яворська, Анастасія Рижук, студентка 4 курсу, медико-фармацевтичного факультету- Ірина Борисенко, студент 5 курсу, фармацевтичного факультету- Антон Добриденко та викладачі кафедри фармакології та фармакотерапії: к. фарм н., ас. Цеменко Карина Володимирівна та ас.Толмачова Карина Станіславівна.

Учасники команди Національного фармацевтичного університету “IZI – фарм” успішно дебютували з виступом та отримали призи від партнерів заходу.”IZI – фарм” щиро вдячні деканам, службі з виховної роботи, студентам Національного фармацевтичного університету, які щиро вболівали за команду з глядацького залу.