Відбувся фінальний етап XII міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Незважаючи на неймовірно важкий час – війна росії проти українського народу – відбувся фінальний етап XII міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (наказ МОН України від 15.07.2022 р. № 631).

І цьогоріч Національний фармацевтичний університет має переможницю!

Вітаємо студентку 1 (2) курсу медико-фармацевтичного факультету Національного фармацевтичного університету Яременко Владлену, яку нагороджено Дипломом ІІІ ступеня.
У фінальному етапі Міжнародного конкурсу взяли участь 35 переможців Харківського обласного етапу конкурсу (усього 635 учасниківпо Україні).

🎉 Щиро вітаємо викладачів кафедри фундаментальної та мовної підготовки (зав. кафедрою доц. Коваленко З.І.), які підготуваали студентку-переможницю Яременко Владлену!

🎉 Щиро вітаємо студентку Яременко Владлену, підготовлену кафедрою фундаментальної та мовної підготовки (зав. кафедрою доц. Коваленко З.І.)!