Вчимось зараз задля змін у майбутньому

У цей непростий для нашої країни час, маємо думати про майбутнє і наближати нашу перемогу усіма доступними способами!

Кафедра біотехнології Національного фармацевтичного університету запрошує учнів 9-11 класів, коледжів і технікумів на безкоштовний онлайн курс BIOTECH4YOU.

❓Для кого? Для всіх українських школярів 9-11 класів та учнів коледжів і технікумів.

❓Про що курс? Про інноваційну науку біотехнологію, про революційні відкриття з різних напрямів біотехнології, про можливості біотехнології для людства

❓Як зареєструватись на курс? Заповніть форму  та отримайте посилання на наші зустрічі на платформі Zoom

❓Коли початок курсу? Старт першого потоку 5 травня (розклад надсилається після реєстрації)

З вірою у найкраще, а понад усе з вірою у Мир, із нетерпінням чекаємо на курсах BIOTECH4YOU! 💛💙

Вчимось зараз задля змін у майбутньому!