Випуск Національного фармацевтичного університету – 2022

У житті кожноі людини є доленосні етапи, подіі, дати, які назавжди викарбовує і зберігає пам‘ять.
Для вас, у сьогоднішньому дні, це – отримання диплома про вищу освіту у Національному фармацевтичному університеті. 30 червня 2022 – день початку професійного становлення.

🎉  Шановні випускники НФаУ!
Ви здобували формацевтичну освіту і отримали диплом у найскладніший для університету і краіни час. На нашу спільну долю випали важкі випробування  пандемії COVID-19 та жахливоі війни росіі проти украінського народу. Ці подіі нівелювали все хибне, штучне, дрібне і зайве. Найважливішими на часі стали МИР, БЕЗПЕКА і ЗДОРОВ‘Я. Саме ЗДОРОВ‘Я, на стороні якого завжди стоіть НФаУ. Саме ЗДОРОВ‘Я є однією з найвищих соціальних цінностей суспільства. Саме захист ЗДОРОВ‘Я ви обрали як свою професію.

Фармація, я переконана, найбільш гуманна й соціальнозначуща сфера будь-якого суспільства. Усе моє професійне життя (понад три десятиліття), пов‘язане з фармацією і рідною Alma Mater. І сьогодні наша сфера, наша фармація поповнюється новими креативними фахівцями, оновлюється потужним потенціалом.

🎉  Випускники НФаУ!
Університет дав вам знання, уміння і навички. Ми разом – потужним науково-педагогічним корпусом –  працювали над формуванням ваших ключових компетентностей – професійних, інформаційних, здоров‘язбережувальних, соціальних, громадянських… А такі риси, як людяність, гідність, чуйність, принциповість, чесність – формуються індивідуально. Саме такі риси  повинні бути притаманні фахівцеві фармаціі.

🎉  Дорогі випускники!
Обирайте своі життєві шляхи виважено, крокуйте впевнено, ризикуйте, змінюйте. Ухвалюйте рішення розсудливо і професійно. І будьте відповідальними. Завжди. Будьте рішучими і завжди працюйте над власним саморозвитком. Ми готові співпрацювати з вами і будувати партнерські відносини. Ми завжди відкриті до спільної продуктивної праці, будемо поруч, готові підтримувати і відстежувати вашу траєкторію успіху і радіти вашим здобуткам!

Хай ваші особисті досягнення прикрасять славетну 100-річну історію Національного фармацевтичного університету.

Починайте відлік професійного шляху від «Капсули часу НФаУ», там наше місце сили. НФаУ – це МОЄ місце сили, це НАШЕ місце сили, це тепер і ВАШЕ  МІСЦЕ СИЛИ.

Працюйте над розвитком і удосконаленням ФАРМАЦІІ  заради МИРУ і ПЕРЕМОГИ!

Ректор НФаУ
Алла Котвіцька