Зустріч фахівця відділу підбору та адаптації АТ «Фармак» Ірини Воскрес зі студентами ОП «Біотехнологія»

Спільна діяльність Національного фармацевтичного університету із провідними фармацевтичними підприємствами – запорука формування майбутнього фахівця!

📍 04 жовтня 2022 р., за ініціативи фармацевтичної компанії «Фармак» та Кафедра біотехнологіі Національного фармацевтичного університету, відбулася онлайн-зустріч здобувачів ОП «Біотехнологія» та ОП «Промислова біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» з фахівцем відділу підбору та адаптації АТ «Фармак» Іриною Воскрес.

Мета зустрічі – ознайомлення з діяльністю фармацевтичної компанії «Фармак», зокрема з біотехнологічним напрямом, та можливостями кар’єрного росту на підприємстві.

Під час вебінару «Якість в основі всіх процесів» пані Ірина Воскрес розповіла студентам про компанію «Фармак», яка є не лише високотехнологічним заводом, що поєднує 7 виробничих цехів, сертифікованих за правилами GMP, а й потужним науково-дослідним центром.

Студентам було цікаво дізнатися, що компанія «Фармак» постійно інвестує в наукові дослідження та розробки, високий рівень проведення яких забезпечується наявністю сучасного R&D-комплексу, оснащеного високоякісним технологічним та аналітичним обладнанням.

Спікер наголосила, що саме біотехнологічний напрям у дослідженнях є на сучасному етапі найбільш перспективним, тому компанія зацікавлена в висококваліфікованих та вмотивованих фахівцях з біотехнології.
Для залучення всіх зацікавлених в своєму майбутньому студентів пані Іриною було проанонсовано заходи, запроваджені на підприємстві – «Школа молодого науковця» та «Farmac Lab».

Студенти висловили вдячність пані Ірині Воскрес за отриману інформацію, яку було представлено цікаво та наочно, відзначили, що зустріч була корисною та мотивуючою для подальшого отримання знань та правильної їх реалізації у майбутньому.

Разом – до Перемоги!