Косметологія

Враховуючи досвід світової практики, тенденції розвитку вітчизняного ринку, а також спорідненість фармації й косметології, профільна підготовка за освітньою програмою «Косметологія» формується на базі загальної фармацевтичної освіти. Обєднання базової фармацевтичної освіти, що складається з комплексу технологічних, хімічних, медико-біологічних, фармакологічних та організаційно-економічних дисциплін і профільної – з косметологічних дисциплін, надає можливість підготувати висококваліфікованих фахівців, працевлаштування відповідно до здібностей, а також забезпечує соціальну захищеність на ринку праці.

Обсяг і зміст набутої спеціальної косметологічної підготовки, що включає вивчення дерматології, геронтології, трихології, аромології, дієтології, основ практичної косметології, апаратної та клінічної косметології, методів корекційної техніки, інновацій в естетичній корекції шкіри, основ косметичної хірургії та ін. дозволяє працевлаштовуватись випускникам освітньої програми «Косметологія» в установах та закладах сфери практичної косметології та бізнесу.

З усіх дисциплін косметологічного профілю здійснюється практична підготовка під час проведення занять у навчально-тренінгових центрах кафедри косметології і аромології НФаУ та виробниче стажування терміном 12 тижнів у косметологічних закладах.

Відповідно до отриманої кваліфікації, випускник освітньої програми в умовах косметологічних закладів (кабінети, салони, центри):

  • застосовує сучасні методи та засоби профілактики, діагностики, догляду за шкірою та її придатками та корекції косметичних недоліків,
  • консультує з питань раціонального застосування косметичних лікарських засобів та косметологічних процедур,
  • консультує з питань раціонального і дієтичного харчування з метою корекції косметичних недоліків шкіри та її придатків,
  • визначає та впроваджує раціональну технологію декоративного,
  • гігієнічного та косметичного догляду за шкірою та її придатками згідно з індивідуальними особливостями,
  • визначає доцільність застосування методів апаратної косметології та мануальних методів в схемах по догляду за шкірою та її придатками, володіє сучасними методиками масажу.
Print Friendly, PDF & Email