Національний фармацевтичний університет вітає академіка НАН України В.П. Черних з ювілеєм!

05 січня 2020 р. виповняється 80 років Валентину Петровичу Черних – академіку НАН України, лауреату Державної премії України, заслуженому діячу науки і техніки України, заслуженому винахіднику України, доктору фармацевтичних наук, доктору хімічних наук, професору, почесному ректору Національного фармацевтичного університету.

«Шановний Валентине Петровичу, прийміть наші щирі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам добра, миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових джерел натхнення та цікавих проєктів, успішної роботи в команді однодумців.
Ми всі знаємо Вас як надзвичайно обдаровану особистість: професіонал в усьому, талановитий діяч та стратег, видатний науковець та винахідник, прозорливий реформатор фармацевтичної освіти і педагог, письменник, людина з великим серцем!
60 років свого життя Ви присвятили науці та Національному фармацевтичному університету. Протягом 37-ми років були його беззмінним ректором. Саме під Вашим керівництвом закладено традиції вищої фармацевтичної освіти незалежної України, саме Ви є засновником сучасного Національного фармацевтичного університету – інтернаціонального вишу, відомого як на Україні, так і в усьому світі.
Завдяки Вашій ініціативі та наполегливості фармацевтична спільнота нашої країни щорічно, вже 20 років поспіль, відзначає професійне свято – День фармацевтичного працівника України.
Шановний Валентине Петровичу! Для нас честь працювати поруч з Вами! Ви взірець та гордість Національного фармацевтичного університету.
Дякуємо Вам за все! З найкращими побажаннями!»

Колектив НФаУ

Матеріали за темою:

Перший в усьому! До 80-річного ювілею академіка НАН України В.П. Черних

Відео 

НФаУ привітав академіка НАН України В.П. Черних з ювілеєм!

 
Print Friendly, PDF & Email