Нарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів 2018/2019 н. р.04 жовтня 2018 р. у НФаУ відбулося перше засідання Наради-семінару з якості для керівників процесів системи управління якістю Університету.

Засідання відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості

А. І. Федосов, який зазначив, що проведення навчання керівників процесів є вимогою міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та новацією 2018/2019 навчального року. Також проаналізував результативність діяльності НФаУ у 2017/2018 н.р., означив вектори удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості в університеті.

Начальник відділу управління якістю О. І. Назарко провела навчання керівників процесів щодо особливостей визначення (ідентифікації) та оцінки ризиків, підготовки плану з реалізації заходів контролю, моніторингу та впровадження результатів цих дій у діяльність підрозділів університету.

Нарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів 2018/2019 н. р.01 листопада 2018 р. проведено Нараду-семінар з якості для керівників процесів СУЯ НФаУ. Особливу увагу приділено обговоренню питання здійснення внутрішнього контролю та управління ризиками в університеті.

Підведено підсумки роботи керівників процесів щодо класифікації ризиків НФаУ за категоріями та видами, представлено соціологічний аналіз ризиків за критеріями ймовірності виникнення та за ступенем впливу на досягнення цілей університету. Учасники наради-семінару дійшли висновку, що провідну роль у мінімізації ризиків НФаУ задля забезпечення якісної фармацевтичної освіти відіграє дієздатна система управління якістю, яка відповідає стандартам і рекомендаціям Європейського простору вищої освіти (ESG).

5 грудня 2018 р. у НФаУ проведено Нараду-семінар з якості для керівників процесів СУЯ.

Особливу увагу приділено алгоритму проведення методично-консультаційної експертизи (МКЕ) процесів НФаУ. Начальник відділу управління якістю Назарко О. І. означила мету експертизи, очікувальні результати, виконавців та термін проведення. Під час засідання організовано дискусійне коло «Стратегічні напрями роботи підрозділів НФаУ на 2019-2025 рр.». Керівники структурних підрозділів/виконавці процесів представили різні бачення розвитку Університету та надали пропозиції щодо напрямів стратегічного планування Університету.

Нарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів 2018/2019 н. р.07 лютого 2019 р. у НФаУ відбулася нарада-семінар з якості для керівників процесів системи управління якістю.

Засідання відкрив перший проректор з науково-педагогічної роботи, представник керівництва з якості А. І. Федосовим, який проаналізував виконання планів роботи структурних підрозділів НФаУ за І півріччя 2018/2019 н.р.

Головний аудитор В. О. Лебединець та проректор з НПР (навчально-методичної) Т. В. Крутських розглянули питанням щодо системи планування й розробки Стратегічного плану НФаУ на 2019-2025 рр.

Начальник відділу управління якістю О. І. Назарко представила результати методично-консультативної експертизи процесів НФаУ. Під час засідання організовано дискусійне коло щодо оцінювання результативності процесів СУЯ: самоаналіз, особливості підготовки звітів.

14 березня 2019 р. у відбулася нарада-семінар з якості для керівників процесів системи управління якістюНарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів 2018/2019 н. р. НФаУ.

Під час роботи семінару учасники розглянули актуальні напрями роботи з питань підготовки матеріалів на підтвердження статусу Національного університету.

Головний аудитор Лебединець В. О. висвітлив модель проекту Стратегічного плану НФаУ на 2019-2025 рр. у відповідності до процесної моделі університету та зазначив аспекти проведення внутрішніх аудитів структурних підрозділів.

Провідний соціолог ВУЯ, Овакімян О. С. представила аналіз показників результативності процесів СУЯ НФаУ за І півріччя 2018/2019 н.р.

05 червня 2019 р. у НФаУ відбулася нарада-семінар з якості для керівників процесів системи управління якістю.

Нарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів 2018/2019 н. р.Перший проректор, представник керівництва з якості Федосов А. І. під час наради-семінару підвів підсумки 2018/2019 н.р. у системі управління якістю НФаУ. Було зазначено високу результативність досягнення Цілей Університету за навчальний рік, визначено подальші вектори удосконалення системи управління якістю НФаУ.

За підсумками внутрішніх аудитів 2019 року на відповідність функціонування процесів вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 та високу результативність діяльності керівники процесів СУЯ НФаУ, експерти-аудитори та партнери нагороджені Почесною грамотою НФаУ.

Серед відзначених – Навчально-методична лабораторія з питань фармацевтичної освіти МОЗ України (в.о. завідувача Ольховська А. Б.); відділ кадрів (начальник Подстрелова З. Ф.); харчувальний комплекс (директор Шишкіна О. С.); Студентське містечко (директор Калайчев В. Г.); автогосподарство (провідний інженер Циганок В. М.). Особисті відзнаки отримали Данильченко Світлана Юріївна (завідувач науково-дослідною частиною); Мінакова Світлана Анатоліївна (провідний фахівець навчального відділу), Гнатюк Марина Олександрівна (в.о. завідувача центру медіакомунікацій).