Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)

16 жовтня 2019 р. відбулося перше засідання Наради-семінару з якості для завідувачів кафедр НФаУ. Нарада відбулася спільно з Центральною методичною радою. Назарко О. І., начальник відділу управління якістю презентувала слухачам ПОЛ А2.7.3-06-057 «Положення про сайт кафедри НФаУ».

14 листопада 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася нарада-семінар з якостіНарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.) для завідувачів кафедр.

Засідання відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості Федосов А. І., який висвітлив питання щодо організації роботи університету у 2019/2020 н.р.

Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)Директор Навчально-науковий інститут прикладної фармації (ННІПФ) Рищенко О. О. презентувала оновлену модель науково-дослідної діяльності університету – її профіль, особливості та інноваційні підходи.

Директор Наукової бібліотеки НФаУ, Гавриш Н. Б. представила електронний архів НФаУ (репозитарій), бібліометричні профілі вчених університету, розкрила їх сучасний стан.

Випускаючий редактор газети «Молодість фармації», журналіст Літвінова А. М. зупинилася на медіакомунікаційному просторі НФаУ, ознайомила з умовами та можливостями публікацій в періодичних виданнях.

10 грудня 2019 р. пройшло об’єднане засідання «Наради-семінар з якості» для завідувачів кафедр НФаУ таНарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.) «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів, на якому генеральний директор «АРТ-БІЗНЕС ЛТД» Пилипенко В. П. презентував підготовку «дорожньої» карти заходів щодо впровадження екологічних аспектів та енергетичних засад для створення ефективної системи управління якістю зазначених процесів.

Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)24 січня 2020 р. у НФаУ відбулася нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр.

Засідання наради-семінару відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з питань функціонування інтегрованої системи управління якості Федосов А. І.

Проректор з НПР, Крутських Т. В. окреслила організацію освітнього процесу у 2020/2021 н.р. та визначила головні стратегічні задачі і тактичні дії щодо навчального процесу в НФаУ.

Начальник відділу управління якістю Назарко О. І., презентувала проєкт щодо створення в університеті Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)інтегрованої системи управління (ІСУ) відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

Головний аудитор НФаУ Лебединець В. О. та фахівець з енергетики Жук С. О. представили кейс НФаУ щодо вимог стандартів ISO по еко- та енергоменеджменту.

20 лютого 2020 р. відбулася Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ у дистанційній формі. Під час Наради-семінару запропоновано обговорити наступні питання:

• взяти участь у громадському обговоренні 3-х проєктів наказів МОН України (1. Проєкт щодо змін до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2020 році. 2. Проєкт щодо змін Кабміну від 10.05.2018 р. № 354 «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра». 3. Проєкт щодо змін до «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».);
  • долучитись до формування контингенту учасників «Фармацевтичних канікул»;
  • сформувати пропозиції, побажанням й актуальні питання щодо організації роботи кафедри.

Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)23 червня 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося заключне засідання «Наради-семінару з якості» для завідувачів кафедр.

Перший проректор з НПР, ПК з ІСУЯ Федосов А. І. проаналізовав результативність досягнення Цілей Університету за навчальний рік та визначив подальші вектори удосконалення системи управління якістю НФаУ.

Крім того, відзначено ефективну роботу завідувачів 3-х кафедр за підсумками Наглядового аудиту 2020 року Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)на відповідність функціонування процесів вимогам стандарту ISO 9001: 2015.

Подякою ректора відзначено кафедри: клінічної лабораторної діагностики (завідувач Єрьоменко Р. Ф.), неорганічної хімії (завідувач Клименко Л. Ю.), управління якістю (завідувач Лебединець В. О.).

Нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр НФаУ (2019/2020 н.р.)Проректори з НПР Загайко А. Л.,  Крутських Т. В., Кубарєва І. В. представилирезультативність основних процесів СУЯ НФаУ за напрямами наукової, навчальної, виховної роботи та зазначили вектори подальшого  розвитку університету на 2020/2021 н.р.

Помічник ректора з якості та сертифікації Назарко О. І. проаналізувала показники НФаУ у національних та міжнародних рейтингах.