Випускнику

Шановні викладачі, співробітники, випускники, студенти та друзі Національного фармацевтичного університету!

Наш заклад вищої освіти має глибокі історичні корені та усталені корпоративні традиції. З ним пов’язані імена видатних науковців, суспільних діячів, засновників наукових шкіл та організаторів фармацевтичної справи. В його стінах відбулося чимало звершень та відкриттів.

Науково-педагогічний корпус університету зберігає надбання української фармацевтичної школи, а разом з тим упроваджує у навчальний процес кращі здобутки та інновації закордонної галузевої освіти. Саме тому його випускники будують успішну кар’єру як у нашій державі, так і за кордоном — у Росії, США, Австралії, Франції, Німеччині та інших країнах світу. Багато вчорашніх студентів НФаУ стали самодостатніми професіоналами, які реалізували здобуті на студентській лаві знання в галузі фармації та медицини, економіки та менеджменту, інших напрямків.

Харківський фармацевтичний інститут, Українська фармацевтична академія, Національна фармацевтична академія України, Національний фармацевтичний університет. Це етапи становлення університету. Весь цей багаторічний шлях у текстовому викладі зайняв декілька рядків, а у часовому вимірі простягся на більш ніж двісті років. Якщо випуски ХФІ нараховували 300-500 фахівців, то НФаУ протягом останніх років вручає дипломи 2,5-3 тисячам випускників.

Саме з ними, колишніми студентами, а нині кваліфікованими фахівцями галузі, пов`язана одна із наймасштабніших традицій університету – проведення ювілейних зустрічей випускників.

Зустрітися зі студентською юністю Національний фармацевтичний університет запрошує випускників щороку у третю суботу травня.


Print Friendly, PDF & Email