Навчально-науковий тренінговий центр медико-біологічних досліджень

Адреса:

61168, м Харків, вул. Куликівська, 12

Чутак Олена Іванівна

Email: 1108chumak@gmail.com

ННТЦ створений з метою реалізації завдань щодо вдосконалення практичної підготовки, підвіщення рівня освіти та поглиблення наукової і професійної підготовки студентів, магістрів, аспірантів та докторантів університету, консультування при проведенні наукових досліджень за напрямком дипломних, магістерських, кандидатських і докторських дисертаційних робіт, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, впровадження у навчальний процес новітніх медико-біологічних технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів.

ННТЦ має у наявності потрібні засоби вимірювальної техніки, стандартні зразки речовин та матеріалів, лабораторне допоміжне обладнання, реактиви та мірний посуд.

Тренінговий центр приймає участь в організації та проведенні навчальних екскурсій з метою ознайомлення студентів та абітурієнтів  з сучасними технологіями та обладнанням в сфері біологічних досліджень.

На науковому рівні ННТЦ активно співпрацює с кафедрами університету такими як кафедра патофізіології, біологічної хімії, мікробіології та фізіології та з лабораторіей фармакогенетики та генетичної безпеки, проблемної лабораторії морфофункціональних досліджень, лабораторії мікробіології та імунологічних досліджень.

Проводить медико-біологічні дослідження: загальноклінічні, гематологічні, біохімічні, імунологічні, патоморфологічні, які мають високу аналітичну та діагностичну  відповідність в обсязі,  відповідно заявленій галузі атестатації та видає висновки за їх результатами.