Національний фармацевтичний університет долучився до реалізації Наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції».

НФаУ долучився до реалізації Наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції»В листопаді – грудні 2018 року на базі кафедри фармакотерапії було проведено курс «Перший на місці події» для співробітників Національної поліції України в Харківській області.Протягом курсу 37 поліцейських відпрацювали практичні навички спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані, мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, що здійснюються на місці події. Дана підготовка набуває особливої актуальності саме для поліцейських , бо саме вони першими прибувають на місце події. А за статистикою, допомога, надана протягом перших 4 хвилин, збільшує шанси потерпілих на порятунок на 30%. Також, постала необхідність навчання на курсі «Перший на місці події» для інших осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками зобов’язані надавати домедичну допомогу людині у невідкладному стані згідно Наказу МОЗ України «Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги осіб, які не мають медичної освіти» особливо для фармацевтичних працівників; провідників пасажирських вагонів; бортпровідників; працівників підрозділів ДСНС. Кафедра фармакотерапії НФаУ зосередила зусилля на організації проведення такого курсу на регулярній основі.