ПEРШОКУРСНИКУ

ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

ВІТАЮ ВАС ЗІ ВСТУПОМ

ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Почесною і відповідальною є обрана вами професія фармацевта. Сьогодні на фармацевтичному ринку представлено сотні тисяч найменувань лікарських засобів. Кожен із них проєктувався і створювався з думкою про людське здоров’я та життя, а турбота про ці цінності помилок не допускає. До ліків має право торкатися лише освічена людина!

Щоб здобути якісну освіту, необхідна наполеглива особиста праця. Навчання в університеті відрізняється від шкільного, насамперед, широкими можливостями для самостійної, творчої праці з удосконалення знань. Навчитися вчитися — ось ваша головна задача сьогодні. Підніматися сходинками фармацевтичної науки допоможе досвідчений професорсько-викладацький корпус НФаУ, 90% якого складають кандидати та доктори наук. Будьте допитливими, накопичуйте досвід, не лінуйтеся — і ви досягнете вершин в обраній професії.

У 2021 році Національний фармацевтичний університет відзначатиме поважний ювілей — сторіччя від дня заснування, а також 150 років від дня народження фундатора, засновника та першого ректора М. О. Валяшка. Університет не лише навчає своїх студентів, надає можливості для занять наукою, формує громадську активність через участь у органах самоврядування, а й залучає молодь до організації та проведення значущих для університету заходів. Переконана, що ви обов`язково виявите активність і станете учасниками ювілейних подій наступного року!

Шановні першокурсники! Упевнена, що стіни Національного фармацевтичного університету стануть для вас рідними, і ви, роки потому, із вдячністю згадуватимете, що саме тут отримали освіту. Нині ж ви на порозі чи не найцікавішої пори вашого життя. Пам’ятайте, що саме від вас залежить ваше особисте майбутнє, майбутнє фармації, майбутнє України.

Успіхів у навчанні, добрих звершень, упевненості у власних силах, здоров’я і любові!

 

Із шаною до вас,

Ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька

 


 

 

Print Friendly, PDF & Email