Подяка студентам НФаУ від Харківської міської ради

Подяка студентам НФаУ від Харківської міської ради18 листопада 2022 р. відбулися урочистості до Міжнародного дня студентів. Харківський міський голова Ігор Терехов привітав молодь із Днем студента.

За активну громадянську позицію, високі досягнення у навчанні, участь у науковій та громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України Подяку міського голови оголосили студентам та курсантам 23 закладів вищої освіти м. Харкова. Серед них відзначено й достойних студентів НФаУ.

Подяка студентам НФаУ від Харківської міської радиПодяки отримали і студенти нашого університету:

• Забава Руслан Ігоревич, 4 курс
  • Заіка Ольга Валентинівна, 5 курс
  • Мамай Альона Сергіївна, 5 курс
  • Редька Неля Сергіївна, 5 курс

Зазначимо, що Мамай Альона та Редька Неля – студентки університету, які стали до лав ЗСУ.

На жаль, студентки-захисниці не змогли взяти участь у заході і Подяки для них отримала ректор НФаУ, проф.  Алла Котвіцька

Подяка студентам НФаУ від Харківської міської радиЩиро вітаємо талановите студентство і бажаємо нових здобутків!

Миру і Перемоги усім нам!