Прийом іноземних делегацій архів 2012

SAMSUNG

13 листопада 2012 р. візит до НФаУ випускників 1987 та 1991 років з Конго Нгома Віктора та Гуамба-Лібалі Северіна з метою обговорення питань співпраці щодо стажування на базі НФаУ та навчання в аспірантурі науковців з Конго.

Ирак_18_10_3

18 жовтня 2012 р.візит Радника Посольства Республіки Ірак та заступника радника з метою обговорення питань підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі фармації (Ірак).

візит Голови Німецької Служби Академічних обмінів (DAAD) Мартіна Ройтера (Німеччина) з метою презентування студентам, магістрантам, аспірантам та молодим науковцям НФаУ наукові та навчальні програми з наданням грантів від DAAD.

відбулася зустріч ректора Національного фармацевтичного університету Черних Валентин Петровича та проректора з наукової роботи Коваленка Сергія Миколайовича з Генеральним директором Асоціації Російських фармацевтичних виробників (АРФВ), членом Ради з розвитку фармацевтичної і медичної промисловості при Уряді Російської Федерації Дмитрієвим Віктором Олександровичем.

2 жовтня 2012 р.

прийняли участь у робіті науково-практичного семінару «Сучасні технології застосування спеціальних допоміжних речовин для твердих лікарських форм» на базі кафедри промислової фармації (зав. – проф. Гладух Є.В.) та здійснили презентації доповідей представники міжнародних компаній з виробництва допоміжних речовин «IMCD» (Польща), «Tereos Syral»(Південна Америка) та «АSHLAND» (CША).

26 вересня 2012 р.візит до НФаУ зав. кафедри фармакогнозії Ташкентського фармацевтичного інституту (Узбекістан), доктора фарм. наук, професора Урманової Ф.Ф. з метою налагодження наукового та навчально-методичного співробітництва та викладання лекцій майстер-класу для магістрантів та аспірантів НФаУ.

26.09.2012 візит в НФаУ заступника Голови місії Посольства Королівства Марокко 9

26 вересня 2012 р.візит до НФаУ заступника Голови місії Посольства Королівства Марокко в Україні пана Насреддіна Фаузі Рамдані з метою налагодження контактів в рамках програми стимулювання співробітництва між Марокко та Україною.

20.09.2012 зустріч ректора НФаУ В.П.Черних з пані Данутою Обцовською

20 вересня 2012 р. – відбулася ректорська зустріч з пані Данутою Обцовською канцлером Вищої Медичної Школи в м. Сосновіце (Польща), укладений договір про співробітництво.

10-14 вересня 2012 р. – візит професора Тбіліського державного медичного університету Чумбурідзе Т.Б. (Грузія).

6.05.2012 визит Лутца Хармса (клиника Шарите ) в НФаУ

6 травня 2012 р. – візит заступника Міністра охорони здоров’я України Толстанова Олександра Костянтиновича та пана Лутца Хармса, фахівця берлінської клініки «Шаріте»(Німеччина) до Клініко-діагностичного центру НФаУ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9 квітня 2012 р. – делегація приватного підприємства з надання освітніх послуг «ХАРІНВЕСТВУЗ»(Туреччина).

13.02.2012 КРІСКО делегация

13 лютого 2012 р. – делегація приватного підприємства з надання освітніх послуг іноземцям та залучення на навчання «КРІСКО» (Єгипет).

6 лютого 2012 р. – делегація приватного підприємства з надання освітніх послуг іноземцям та залучення на навчання «ДАНА» (Іран).

Print Friendly, PDF & Email