Протягом лютого-березня 2021 р. студенти НФаУ брали участь у спортивному челенджі

Під патронатом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту Харківського обласного відділення протягом лютого-березня проходили заходи серед студентів  – «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація».

Кафедра фізичної реабілітація та здоров’я Національного фармацевтичного університету підтримала челендж серед студентів під гаслом: «За здоровий спосіб життя!». Протягом місяця студенти викладали фото та відео матеріали. У цьому заході взяли участь студенти першого та другого курсу у кількості 164 особи.

Всі фото та відеоматеріали висвітлені на офіційній сторінці Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України