Розробка та удосконалення документації  системи управління якістю НФаУ

• Інтенсифікація робіт з оновлення внутрішньої нормативної документації у відповідності до вимог впровадженої ІСУ.
  • Удосконалення документованих процедур ІСУ.
  • Участь в оновленні внутрішньої нормативної документації відповідно до змін законодавчих вимог.
  • Впровадженні електронної системи управління документообігом.

– забезпечення підрозділам університету диференційованого електронного доступу до документів ІСУ на базі дискового простору Google Drive та сайту університету і здійснення контролю за їх актуалізацією;

– використання хмарних технологій для збереження інформації;

– впровадження системи електронного планування заходів.

• Участь у розробці, поширенні, актуалізації, внесенні змін і вилучення з обігу внутрішньої документації в галузі управління якістю (ДП, стандарти, методики, інструкції, форми записів).
  • Внесення змін у документацію та контроль умов її збереження в підрозділах згідно з графіком перевірок НД.
  • Організація та контроль управління формами записів у структурних підрозділах НФаУ.
  • Ознайомлення керівників структурних підрозділів НФаУ із затвердженими документами ІСУ (Політикою та Цілями у сфері якості, Настановою з управління університетом, документованими процедурами, положеннями, методичними рекомендаціями, формами записів), міжнародними і національними стандартами. · Формування Переліку чинних НД і форм записів та його актуалізація.
  • Відстеження поточного стану та зміни вимог до ІСУ у відповідності з міжнародними та національними стандартами ISO 9001:2015, ISO 14001: 2015 та ISO 50001: 2018, настановами та роз’ясненнями до цих стандартів щодо функціонування ІСУ.