Сектор профорієнтаційної роботи

Основні напрями діяльності:

  1. Планування та координація співпраці між закладами середньої освіти та університетом в рамках виконання учнівських наукових робіт, підготовки до теоретичного та практичного етапів інтелектуальних змагань, зокрема, але не виключно – олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту робіт учнів – членів Малої академії наук України тощо.
  2. Організація та забезпечення виконання школярами наукових робіт (в тому числі – експериментальної частини роботи) під керівництвом науково-педагогічних працівників з використанням матеріально-технічної бази університету для участі у інтелектуальних змаганнях (конкурсах, турнірах, виставках наукових досягнень, ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та інших міських та обласних заходів для школярів. тощо);
  3. Сприяння проведенню на базі університету Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт членів Малої академії наук, конкурсів, турнірів тощо.
  4. Участь в організації Днів науки та інших профорієнтаційних заходів наукової спрямованості.
  5. Аналіз ефективності доуніврситетської роботи інституту та розробка плану заходів щодо розширення співпраці із закладами загальної та профільної середньої освіти в сфері виконання учнівських науково-дослідних робіт.
Print Friendly, PDF & Email