Шефська допомогу Комунальному закладу «Харківська спеціальна школа № 8» Харківської обласної ради

Починаючи з 2005 року Національний фармацевтичний університет здійснює шефську допомогу Комунальному закладу «Харківська спеціальна школа № 8» Харківської обласної ради, у якому навчаються близько 320 дітей з особливими потребами, зокрема дитячий церебральний параліч, синдром Дауна та аутизм, діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування.

Протягом кожного навчального року у підшефному Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 8» Харківської обласної ради за участю Культурного центру НФаУ, Студентського парламенту НФаУ проходять благодійні та розважальні заходи: урочисте свято «Першого дзвоника», «Останнього дзвоника», шефський концерт до Дня Вчителя, благодійний концерт до Міжнародного Дня інвалідів, святкові програми з привітаннями та подарунками.

Традиційно напередодні Дня Святого Миколая та Нового року співробітники НФаУ долучаються до благодійної акції «Створи диво, подаруй радість» вихованцям «Харківської спеціальної школи № 8». На зібрану грошову допомогу кожного року поліпшуються якості отримання навчання, фізичної підготовки для вихованців «Харківської спеціальної школи № 8».

Доброю традицією у НФаУ став благодійний захід – широка Масляна «Гуляй, весну зустрічай». Кожного року співробітники університету та здобувачі вищої освіти долучаються до благодійної виставки – продажі мистецьких робіт дітей – вихованців «Харківської спеціальної школи № 8» та до конкурсу млинців.

Також на передодні масляної у «Харківській спеціальній школі № 8» проходить «Свято весни». Де співробітники та волонтери НФаУ на ярмарці купують солодощі та різні творчі вироби зроблені вихованцями школи.

2021-2022 рік
03 грудня 2021 р. НФаУ відвідав вихованців комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8»

2020-2021 рік

Грудень 2020 року Онлайн привітання вихованців «Харківської спеціальної школа № 8» з Днем Святого Миколая та Новим Роком і Різдвом – створення відеоролика