«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)25 жовтня 2017 р. була створена та розпочата робота «Школи супервайзера СУЯ» НФаУ для осіб, відповідальних за підтримку системи управління якістю, згідно розпорядження № 27 від 03 лютого 2017 року.

Перше засідання школи відкрила професор Котвіцька А. А., представник керівництва з якості, яка визначила актуальність, мету та завдання Школи. Був затверджений календарно-тематичний план «Школи супервайзерів СУЯ НФаУ» на 2017/2018 н. р.

Мета  «Школи супервайзера СУЯ»:

• підтримка ефективного функціонування СУЯ;
  • забезпечення комунікації між структурними підрозділами НФаУ.

По закінченню навчання в «Школі супервайзера «СУЯ», буде видано сертифікати супервайзерам системи управління якістю Національного фармацевтичного університету.

Заняття «Школи супервайзера  СУЯ»:

2019/2020 н.р.

«Школи супервайзера СУЯ» (для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ)

2018/2019 н.р.

«Школа супервайзера СУЯ» (для завідувачів кафедр НФаУ)

2017/2018 н.р.

«Школа супервайзера СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)

«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)08 листопада 2017 р. У виступі було висвітлено питання функціонування системи управління якістю в НФаУ, акцентовано увагу на роботі з Google-календарем для формування кафедрального та загально університетського плану роботи.

30 листопада 2017 р. Роботу Школи розпочала доц. Л. М. Віннік, заступник ректора з навчальної роботи. У лекції було розкрито систему забезпечення якості«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ) вищої освіти в НФаУ, а також приділено увагу   суспільному визнанню та  рейтинговій позиції НФаУ. Завідувач Канцелярією Грайворонська Л. В. та спеціаліст зі стандартизації, сертифікації та якості Гладцінова О. Ю. висвітлили роботу з документами і записами в межах СУЯ НФаУ: правилами оформлення, реєстрації, зберігання та утилізації документів.

14 грудня 2017 р. Заняття «Школи супервайзера СУЯ» було проведено дистанційно.

«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)24 січня 2018 р. Робоче засідання «Школи супервайзера СУЯ» провела Коваленко С. М., професор кафедри товарознавства, внутрішній аудитор НФаУ. У лекції було розкрито мету і формат систематичного проведення внутрішніх аудитів СУЯ.

22 лютого 2018 р. Роботу Школи розпочав Головний аудитор НФаУ,  завідувач кафедр управляння якістю, доц. В. О. Лебединець.

У виступі було розкрито питання щодо проведення ресертифікаційного аудиту системи управління якістю (перехід на стандарт ISO9001:2015), обговорено «Положення про кафедру» (редакція 02) та номенклатуру справ кафедри. Соціолог відділу управління якістю доц. О. С. Овакімян у своєму виступі  зробила аналітичний огляд підсумків рейтингового оцінювання діяльності кафедр та роботи НПП НФаУ у 2017 році.

«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)28 березня 2018 р. Слухачі Школи розглянули аспекти управління ризиками для якості освітніх послуг в НФаУ (Русанова С. В.), ознайомились із новою редакцією номенклатури справ «Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)кафедри, її реєстром та веденням (Лебединець В. О.). Крім того, під час тренінгу супервайзери СУЯ НФаУ долучилися до проведення SWOT-аналізу кафедр з використанням елементів ризик-орієнтованих підходів (Назарко О. І.).

12 квітня 2018 р. навчальне заняття «Школи супервайзера системи управління якістю НФаУ», перенесено у зв’язку з проведення зовнішнього аудиту експертом ТОВ «Міжнародного центру якості «Прирост» Береговенком О. Ю.

«Школа супервайзера «СУЯ» (для осіб відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю в НФаУ)17 травня 2018 р. Слухачі Школи розглянули  питання про підсумки ресертифікації аудиту 2018 р. та практичні аспекти підготовки звітів щодо рейтингування кафедр та науково – педагогічних працівників Національного фармацевтичного університету.

08 червня 2018 р. в системі управління якістю Національного фармацевтичного університету було підведено підсумки виконання процесу ініціації підвищення компетентності кадрів, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 щодо навчання персоналу. На підсумковому занятті Перший проректор з науково-педагогічної роботи, Представник керівництва з якості доц. А. І. Федосов урочисто вручив Сертифікати слухачам «Школи супервайзера СУЯ НФаУ» про підвищення кваліфікації.